کلینیک کسب و کار
درباره ما


 شرکت توسعـه مهـندسی بازار گسـتران آتـی (TMBA)  در سال 1383، با تمركز بر چهار حوزه آموزش، مشاوره، تحقیق و نشر در حوزه Marketing (فروش، تبلیغات، توزیع و ...) شروع به کار کرد. از جمله افتخارات اين شركت مي توان به ارايه خدمات آموزش، مشاوره  و تحقيق به بنگاه هاي خصوصي و دولتي، انتشار فصلنامه توسعه مهندسي بازار، انتشار مجموعه اي از  كتب در حوزه بازاريابي و فروش و فعاليتهايي از اين دست اشاره كرد.
    

بخش مشاوره بازاریابی شرکت TMBA  یکی از سه بخش اصلی شرکت بوده و در این بخش ، به شرکتهای مختلف تولیدی ، تجاری یا خدماتی متناسب با نیازها یا مشکلاتی که دارند خدمات مشاوره ارائه می دهد .
خدمات مشاوره ای ارائه شده هر چند در اصل در زمینه بازاریابی هستند ولی عمل ها بسیار فراتر از آن بوده و در حقیقت در حکم مشاوره کسب و کار هستند و مشاورین شرکت عموماً فراتر از حد بازاریابی ، در زمینه سایر بخشهای عملیاتی شرکت مانند : مدیریت و رهبری ، امور مالی و منابع انسانی ، تدارکات و خرید ، تولید و امور برنامه ریزی و استراتژیک شرکت نیز وارد شده و مشاوره می دهند.

مشاورین این شرکت همه باید واجد شرایط حداقل فوق لیسانس مدیریت بازاریابی ، ده سال تجربه کاری مفید و مربوط و مسلط به زبان انگلیسی باشند . علاوه بر آن دارای توانایی­های حرفه ای مشاوره باشند تا بتوانند خدمات مشاوره را مطابق استانداردهای TMBA به مشتریان ارائه دهند . به علت این دقتها و توجه به اصول حرفه ای کار، بخش مشاوره شرکت یکی از موفق ترین بخشهای مشاوره بازاریابی و کسب و کار در کشور بوده و مشتریان زیادی تا کنون از این خدمات استفاده نموده و راضی هستند.

 

 

ردیف نام مشاوران حوزه مشاوره رزومه
1  پرویز درگی  مشاور مارکتینگ در شرکت های بزرگ  متن کامل رزومه
2 دکتر سیدسعید میرواحدی (مدیردپارتمان)  مشاور شرکت های کوچک و متوسط (بازاریابی - فروش)  
3 دکتر اسماعیل سعادت فرد  مشاور توسعه محصول و بازاریابی بین المللی  
4 بابک مروانی  مشاور مارکتینگ در شرکت های بزرگ  
       

 

 


cancel گزارش جایگاه ذهنی سلبرتیهای ایرانی در شهر تهران